Майстерність ізраїльських ювелірів по сріблу

Ізраїль - одна з найдавніших країн, що має багатовікові традиції. Серед них особливе місце займає срібне ювелірна справа. Майстри срібних справ передавали секрети від батька до сина, і сьогодні в Ізраїлі існує багато невеликих майстерень, де зберігається унікальний досвід, створюються неповторні срібні вироби.

Ювелирный мастер Израиля

Срібло як ювелірний метал

Прикраси з срібла в Ізраїлі стали робити в достопам'ятні часи, і вони завжди високо цінувалися людьми. Сріблу в давнину приписували магічну силу, з ним пов'язані численні легенди і магічні вірування. У стародавні часи срібні прикраси в Ізраїлі дарували маленьким дітям в якості оберега від хвороб і лихого ока. Знатні дами віддавали перевагу сріблу, а не золоту. Срібні кільця, персні, сережки, кольє свідчать про вишуканий смак і благородній аристократизм.

Ювеліри в Ізраїлі цінують срібло за його пластичність, а люди в усьому світі люблять срібні вироби за благородство блиску, різноманіття відтінків, здатність органічно поєднуватися з класикою і найсміливішим авангардом. Прикраси з срібла можна носити кожен день і по особливо урочистих випадках. Срібні вироби, прикраси, годинники, кільця, кольє, амулети користуються постійним попитом в якості подарунків.

Серебро дешевле золота Срібло - демократичний метал. Ціни на срібні вироби, призначені «на кожен день», не можна вважати захмарними. Для тих, хто стурбований міркуваннями престижу, корисно знати, що існує такий срібний сплав, який коштує дорожче золота. Значна частина срібних виробів з Ізраїлю проводиться невеликими партіями, тому вони справедливо вважаються ексклюзивними.

Купуючи подібні срібні прикраси ручної роботи з Ізраїлю, людина вкладає гроші в витвір мистецтва, яке ніколи не втратить ціни.

Срібло чистої проби , яке називається Срібні, містить 92,5% чистого металу і 7,5% добавок (мідь, цинк, нікель), що підвищують міцність сплаву.

Многие ювелиры в Израиле работают со стерлинговым серебром. Поверхность серебра после обработки может быть матовой или глянцевой. Таким образом серебряные оправы становятся универсальными, в них прекрасно вписываются драгоценные и полудрагоценные камни. Серебро 925 пробы в результате прекрасно сочетается с жемчугом, гранатом, аметистом, перламутром, бирюзой, искусственным опалом, черным ониксом, и даже бриллианты не кажутся чужеродным вкраплением в таком обрамлении.

Серебряные украшения

Серебрянное украшение из Израиля Ізраїль - країна неповторна. Протягом тисячоліть в її культурі вигадливо перепліталися традиції різних народів. Мистецтво і культура втілили в собі все краще, що було в століттях. Срібні прикраси з Ізраїлю багато розкажуть про народ, про його минуле та сьогодення. Вони суттєво відрізняються від продукції інших країн, перш за все за якісними характеристиками і дизайну. Причина полягає в тому, що ізраїльські ювеліри, дбайливо зберігаючи славні традиції своїх батьків і дідів, використовуючи сучасні технології обробки металу, вдихають в срібні вироби нове життя. Сучасні ізраїльські ювеліри поєднують прийоми роботи з сріблом, що дісталися їм від предків, з технічно складними способами, наприклад, з нанесенням емалі на кільця або сережки. Вони створюють ідеальні глянсові поверхні, які переливаються в діапазоні від тьмяного блиску до яскравого блиску.

Срібло ручної роботи і авторські вироби зі срібла | || 122

Кольцо из серебра ручной работыПриобретая серебряное украшение в Израиле, можно быть уверенным, что второе такое же изделие отыскать будет нелегко, потому что большинство из них производится небольшими партиями и расходится по всему миру. Срібний перстень з чорним каменем, агатом, обсидіаном, кільце для жінки з яскравим синьо-зеленим опалом, довгі сережки, кольє і ланцюжки - все прикраси по-своєму неповторні. 126

Большинство серебряных изделий израильскими мастерами стилизуется под старинные восточные украшения. Неровный серебряный край перстня, ручная чеканка по металлу, кольцо с узорным тиснением производят впечатление старинного происхождения. Стилизация израильских ювелиров столь искусна, что создается впечатление подлинной археологической находки. Это становится возможным потому, что серебряные украшения из Израиля изготавливаются вручную от начала и до конца.

Ручна робота передбачає такий рівень майстерності, який перевершує не тільки вироби, поставлені на потік, а й інші зразки історичної спадщини.

Сьогодні серед ювелірів Ізраїлю є кілька майстрів, які створюють не просто ювелірні прикраси, але справжні витвори мистецтва, які покликані стати фамільними коштовностями, срібними прикрасами приватної колекції або синагоги.

Особливе місце серед них займають срібні предмети мистецтва, які мають ритуальне призначення.

Етнічні та магічні мотиви

Этническое украшение из серебра Прикраси східних країн завжди оповиті таємничістю і розкішшю, і Ізраїль не є винятком. Сріблу на Сході надавали дуже велике значення. Кільця, крім декоративності, мають і символічний сенс, який сходить до уявлень про вічність, єдності, безперервності. Можливо, кільця спочатку володіли магічною силою, були оберегами, талісманами, амулетами. Вони як і раніше залишаються в моді і знаходять своє застосування для будь-якого випадку. Срібні прикраси з Ізраїлю - це прикраси, які мають етнічний колорит з властивим народу цієї держави витонченим смаком. Жінка, що носить подібне кільце, відчуває себе набагато впевненіше.

Ізраїльські майстри-ювеліри по сріблу виробляють широкий асортимент ювелірних виробів: кільця, персні, сережки, ланцюжки, намиста, кулони, друку, годинник. Всі вони з успіхом грають роль вишуканих і елегантних прикрас. Але ізраїльські майстри, зберігаючи багатовікові народні традиції, виготовляють речі, які втілюють старозавітний дух і таємничу силу. Серед них дуже популярно срібний перстень царя Соломона, друк від пристріту, браслети «72 імені Бога», друк «Здоров'я», амулет «Друк достатку» і ін. Передбачаючи численні запитання, можна помітити, що у подібних срібних виробів немає зв'язку з релігією їх власника і вони можуть бути призначені для представника будь-якого віросповідання.

Срібні годинник

Срібні годинник ізраїльського виробництва користуються великим попитом. Жіночі годинники з срібла відрізняються особливою витонченістю, чоловічі вважаються ознакою шляхетності і респектабельності. Срібний годинник - це престиж і одночасно гарне вкладення коштів. Є моделі срібних годин, що представляють собою твори ювелірного мистецтва.

У багатьох моделях годин встановлений надійний кварцовий водонепроникний японський механізм.

Схожі статті :