Тайський срібло

Срібло здавна прийнято вважати місячним металом, який в змозі відображати будь-емоційний настрій господаря, знімаючи негативну енергію. Більш того, срібло це символ людської душевної чистоти, глибоко пов'язаний з молитвою. Саме тому оклади на іконах з срібла.
Тайское серебро

Цей благородний метал дуже добре діє на людей з поглибленої емоційної природою. Подібним людям варто носити срібні прикраси або хоча б мати в будинку велика кількість предметів з срібла: ложок, ваз, кубків, підстаканників, адже цей метал благоволить ім. Останнім часом найбільшим попитом користується срібло з Таїланду.

Тайський срібло

Кольцо из тайского серебра Відомо, що поняття «загадковий Таїланд» і «надзвичайної краси ювелірні прикраси» нерозривно пов'язані один з одним. З давніх часів саме тайське срібло вважалося невід'ємним атрибутом гардеробу представниць прекрасної статі. Срібні вироби з цієї країни цінуються по всьому світу як одні з найкращих. Більш того, виготовлення прикрас є досить давнім промислом в Таїланді.

Основна причина великої популярності тайського срібла - низькі ціни і величезні запаси цього благородного металу на території Таїланду.

У 80-х роках в тайських провінціях Чантанабурі і Канчанабурі були відкриті дуже багаті родовища, після цього, виробництво тайських ювелірних виробів потихеньку пішло в гору. В даний час Таїланд, як вже було сказано раніше, є одним з провідних лідерів по безперервного виробництва ювелірних прикрас. Чіанг Май і Бангкок - два найбільших центру з виробництва виробів з срібла. Виготовлення дорогоцінних прикрас було взято під найсуворіший державний контроль і саме тому рівень срібла нижче 92,7% у всіх видів продукції ніколи не опускається. Хоча, як правило, відсоток срібла становить 95 (925 проба), коштує воно не так дорого через низький податку.

Серебро в технике niello Найбільшим попитом користуються вироби майстрів з тайських північних провінцій, які працюють в техніці niello, а саме, срібло з черню. Скриньки, чудові вази, портсигари, ножі, майстерно покриті прекрасними рельєфними візерунками, не залишать вас байдужими. Південь Таїланду також не відстає в майстерності. Там зі срібла відливаються різні прикраси, столові предмети, статуетки та інші цінні товари. Варто відзначити те, що не тільки туристи, а й місцеві жителі просто без розуму від цього благородного металу. Пояси, брошки, троси, ланцюги, гудзики, шпильки і інші деталі гардеробу можна зустріти в національному костюмі тайців. Так що, не варто дивуватися, якщо ви зустрінете на вулиці цієї країни якусь стареньку, обвішаної з голови до ніг срібними прикрасами.

Унікальність тайських прикрас

Кулоны из тайского серебра Причиною унікальності всіх тайських прикрас можуть послужити не тільки низькі ціни, але і незвичайна форма, а також ексклюзивність. Вам варто запам'ятати, що б ви не вибрали - кільця, кольє, брошки, браслети - все буде неповторним. Дуже часто в прикрасах використовуються дорогоцінні й напівкоштовні камені, такі як перли, аметист, гранат, топаз. Найбільш цікавими вважаються вироби з використанням відразу 2-3 різних каменів. Таким чином, ви можете бути абсолютно впевнені, що подібного кільця або сережок вже ні у кого не буде.

Актуальний білий колір і низькі ціни срібла допомагають йому залишатися самим улюбленим дорогоцінним металом багатьох ювелірів, і просто цінителів ювелірного мистецтва . Саме тому, Таїланд став справжнім раєм для всіх любителів срібла і виробів з нього. Туристи приїжджають щороку в цю країну з метою не тільки відпочити, а й обзавестися парочкою дорогоцінних прикрас, так як тут це коштує куди дешевше. Більш того, за ними не потрібно особливого догляду. Якщо ваші срібні прикраси потьмяніють, просто протріть їх серветкою зі спеціальною рідиною, і всі проблеми будуть вирішені.

Зрештою, якщо вам, дійсно, варто придбати собі якесь кільце, вазу або кухонний гарнітур з благородного металу, тому, що з часом ці предмети стануть не тільки прикрасами вас або вашого будинку, але і подарують вам казкове диво сонячного Таїланду.

Похожие статьи: