срібло з Китаю: історія, китайський антикваріат, покупка через інтернет

Погляд в минуле

Люди з давніх пір знали про цілющі властивості такого металу, як срібло. Як медичних засобів при боротьбі з інфекцією вдавалися до використання тонких пластин з цього дорогоцінного металу. Люди досвідченим шляхом зрозуміли, що в такому посуді їжа і різні напої не псуються і зберігаються довше звичайного. Зі срібла робилися прекрасні ювелірні вироби, відливалися і карбувалися монети. У всі часи подібні вироби мали високу ціну.

Кулоны из Китайского серебра

Сам по собі такий метал дуже крихкий і не має достатньої твердості. Щоб надати виробам міцність і твердість, майстри навчилися використовувати різні сплави в поєднанні з сріблом. Досвідченим шляхом вони зрозуміли, що найкращим з можливих з'єднань виявилося поєднання такого металу і міді. Дослідження, що проводяться не одне століття, довели, що властивості сплаву металів змінюються в залежності від зміни процентного вмісту входять до складу цього сплаву компонентів.

Згодом було потрібно фіксувати і розрізняти між собою дані показники. В результаті з'явилася система проб дорогоцінних металів. Слово «проба» - значить вивчення або дослідження. Вироби піддавалися таврування після проведення аналізу та виявлення процентного вмісту дорогоцінного металу в цьому сплаві.

Серебряная китайская монета В кінці XIII в. в Німеччині були складені перші закони про таврування виробів з дорогоцінних металів. За часів правління імператора Петра I в Росії було видано закон про пробировании. Історія Китаю налічує не одну тисячу років, і імператори в Свого часу так само намагалися систематизувати пробірування і таврування виробів з дорогоцінних металів.

Свої стандарти вводило кожна держава. Це істотне зупиняло розвиток системи. Зараз діє десяткова система проб, в якій число означає процентний вміст дорогоцінного металу і домішки. Так, 1 г срібла 926 проби містить 92,6% чистого срібла, а решта 7,4% - це різні домішки.

У міжнародній системі існують такі проби срібла: 925, 960, 916, 800, 875 , 750.

Ювелірні вироби дуже тонкої роботи виготовляються з металу 960 проби. Для виготовлення посуду частіше застосовують метал 916 проби.

Найбільш популярною стала 925 проба, тому що має благородним зовнішнім виглядом і має хороші технологічні властивості. Цей срібний стандарт отримав назву - стерлінгове срібло.

Ювелірні прикраси, предмети антикваріату і старовинні монети 110

Китайское серебро в сочетании с изумрудом Украшения, выполненные из серебра 925 пробы, выглядят чрезвычайно привлекательно, эстетично и обладают целебными свойствами. Ювелирные изделия выглядят эффектнее, если на них есть различные камни, таким образом они подчеркивают уникальность украшения, благодаря своему блеску и сиянию. Чтобы предотвратить окисление украшения, его покрывают слоем родия, слой этот очень тонкий, поэтому и не заметен.

Історики стверджують, що монети, виготовлені зі срібла, були вже в VII ст. до н. е. У царстві Лідія в зверненні ходили металеві шматочки з електрума, що складаються з сплаву золота і срібла, - подобу грошей. Вони поширювалися в райони по сусідству, де жили греки. Так, шматочки з металу потрапили до греків, а потім і в інші країни. В даний час колекціонери збирають стародавні монети, а нумізмати вивчають їх походження та історію. З року в рік вартість таких монет зростає і зростає, зважаючи на обмежений їх кількості і вважаються рідкісними.

Монета, що є предметом антикваріату, яка має культурну та історичну цінність, може стати хорошою інвестицією. Вартість коронаційної монети з дорогоцінного металу із зображенням чинного імператора оцінюється в залежності від її віку та історичної цінності. Китайське срібло - не виняток.

За виробами зі срібла дуже просто доглядати. Чистити подібні речі необхідно за допомогою нашатирного спирту, харчової соди або зубного порошку; існують спеціальні засоби по догляду за прикрасами з дорогоцінних металів.

Крім офіційного, є і вторинний ринок, де продають і купують срібло. Предмети з дорогоцінних металів, як і лом, набувають різні скупки і ломбарди в залежності від ціни за 1 г дорогоцінного металу конкретної проби на день операції. Чи не впливає на вартість історична цінність і зовнішній вигляд виробу.

Доступність срібних прикрас для людей

Серьги из китайского серебра с топазом У всі часи срібло цінувалося через свого витонченості і благородства. Поціновувачів дорогоцінних металів багато. Ще багато тисячоліть тому людям було відомо про особливі властивості металу. Раніше, приблизно 6,5 тис. Років тому, китайське срібло було дуже популярно і його вартість було вище золота. Прикраси з дорогоцінних металів могли собі дозволити тільки дуже багаті і знатні люди. Спочатку виготовлялися прикраси з металу, але в наслідку різні вироби стали інкрустувати дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння.

У XVIII- початку XIX ст. в Росії срібло було дуже популярно. У XX ст., Завдяки новим технологіям, видобуток срібла набагато стала легше. З того часу вартість срібних прикрас не настільки велика і тому такі вироби стали доступні і простим людям.

Вартість прикрас залежить і від каменів, в них інкрустованих. Нижчу ціну мають вироби з дорогоцінного металу зі вставками з штучних або напівдорогоцінного каміння. Прикраси з перлами, бірюзою, смарагдом, сапфіром або топазом, навпаки, мають більш високу вартість. Не останню роль у вартості прикраси грає проба срібла.

Багато бажають придбати прикраси.

Сьогодні, в століття сучасних технологій, кожен може придбати прикраси зі срібла через інтернет.

Существует множество интернет-магазинов, где любой желающий может приобрести вещь из драгметалла по приемлемой цене.

В даний час найпопулярнішим постачальником виробів з дорогоцінних металів є Китай.

Інтернет-магазини (ebay, Taobao), де можна придбати китайське срібло

Найбільшими перепонами популярністю у покупців користується інтернет-магазин ebay. Тут можна придбати різні ювелірні прикраси. Середня ціна за 1 г срібла приблизно 1-3 $. Вартість виробу ставати вище, якщо в ньому є інкрустовані камені. Без вставок, відповідно, прикраса коштує буде нижче. Детальніше про те, скільки коштує конкретне прикраса з Китаю, можна подивитися безпосередньо на сайті інтернет-магазину. Серед інших прикрас можна придбати в китайському інтернет-магазині сережки, кільця, браслети і підвіски. Можна зустріти на виробах вставки з бірюзи, фіаніту і граната.

Браслет с хризопразом из китайского серебра Різні продавці пропонують свої товари, на сайті великий вибір; корисним буде рада звернути увагу на рейтинг цих продавців. Варто пам'ятати, що низькі ціни вказують на низьку якість товару. Про якість виробів можна судити з відгуків покупців, які відображаються на рейтингу того чи іншого продавця. Приблизно 80% всіх товарів прийнятної якості, якщо судити з відгуків покупців. У звичайних ювелірних магазинах вартість подібних виробів буде вдвічі, а то і втричі дорожче.

У китайському інтернет-магазині ebay можна придбати як підробку, так і якісний товар.

У Китаї інтернет-магазин taobao не менше популярний. Кожен любитель робити покупки, хоча б раз чув цю назву. Тут можна купити різні товари, в тому числі і китайські срібні прикраси 925 проби.

В інтернет-магазині taobao ціни на прості кільця з дорогоцінного металу 925 проби складають 200-300 руб.

Важливо пам'ятати, що в Китаї на ювелірному ринку присутня велика кількість срібних прикрас, але і багато недобросовісних продавців: роблячи вибір на користь одного або іншого, треба бути обережнішим. Ставлення до сріблу, придбаному через інтернет-магазини, неоднозначне, тому як дуже легко можна бути обдуреними і придбати підробку з срібним напиленням.

Схожі статті: