Вироби з китайського срібла 925 проби

Срібло і його проба

Срібло з давніх часів манило своєю шляхетністю та вишуканістю. Знайдеться чимало поціновувачів виробів з нього. Метал прославлений своїми унікальними властивостями, які були відомі ще багато тисяч років тому. Відомо, що срібло завоювало популярність 6 з половиною тисяч років тому, цінувалося воно до того ж набагато вище золота. Не кожен міг дозволити собі покупку срібних прикрас, зазвичай цієї честі удостоювалися лише дами з знатних і багатих пологів. Спочатку це були прості прикраса, намистини, гудзики. Надалі навчилися інкрустувати в них дорогоцінні камені.

Различные серебряные изделия

У Росії цей метал був найбільш популярний в 18 і початку 19 століття. У 20 столітті нові технології дозволили полегшити процес його видобутку. З тих пір ціни на срібло та вироби з нього стали доступні кожному. Але його настільки невисока ціна зовсім не говорить про те, що срібло поступається своїми якостями інших металів.

Ціна на прикраси багато в чому залежить від інкрустованих в них каміння. Срібні вироби зі вставками з напівкоштовних і штучних каменів, як правило, мають більш низьку ціну. Прикраси, що йдуть в поєднанні з такими вставками, як перли, бірюза, смарагд, сапфір, топаз, пропонуються за більш високою ціною. У той же час і проба срібла є не останнім чинником, від якого залежить вартість срібних виробів. Виділяють кілька проб срібла: 800, 830, 875, 925, 960, 999. Чим нижче цей показник, тим вище кількість міді в складі. Срібло 999 проби занадто м'яке, тому його зазвичай сплавляють з міддю, щоб майбутні вироби мали велику міцність, при цьому зберігаючи свою красу. Тому для створення прикрас і посуду з цього металу зазвичай використовують 925 пробу.

Перед багатьма постає питання про вибір виробника срібних прикрас. На сьогодні існує безліч інтернет-магазинів, що пропонують придбати прикраси зі срібла за прийнятною ціною.

Одним з найбільш популярних постачальників є Китай. Саме про нього як про виробника ювелірних прикрас зі срібла ми поговоримо в цій статті.

Китайський інтернет-магазин ebay

Серебряный набор

Відмінна риса всіх китайських виробників - використання у виробничій діяльності срібла 925 проби. Найпопулярнішим сайтом серед покупців є інтернет-магазин ebay, на якому можна зустріти не тільки ювелірні вироби. Середня ціна за г становить приблизно 1-3 долара. Ціна залежить від інкрустованих в виріб каменів. Вартість прикрас без вставок буде істотно нижче.

Тут ви можете знайти різноманітні срібні прикраси, браслети, сережки, підвіски, намиста і кільця. Найбільш часто зустрічаються вставки з таких каменів, як бірюза, фіаніт, гранат.

На сайті свій товар пропонують різні продавці, тому при виборі прикраси зверніть увагу на їх рейтинг. Пам'ятайте про те, що занадто низькі ціни можуть служити показником неякісного товару.

Серебряная цепочка

Відгуки покупців, які купували срібні прикраси з цього сайту, дозволяють судити про те, що приблизно 80% всіх виробів мають хорошу якість. Вартість покупки через сайт значно нижче, товар, придбаний в звичайних ювелірних магазинах може бути в 2-3 рази дорожче. При цьому якість товару однаково.

На сьогоднішній день інтернет-магазин ebay є найнадійнішим, тут ви завжди знайдете сумлінних продавців. Але не забувайте про те, що і тут ви можете натрапити на підробку.

Інтернет-магазин Taobao

Креативные серебряные кольца

Друге місце по праву займають інтернет- магазини Aliexpress і Taobao. Кожен любитель інтернет-покупок хоч раз чув про них. На сайтах можна замовити практично все. Китайські срібні прикраси 925 проби не є винятком.

Магазин Taobao пропонує своїм покупцям широкий асортимент продукції, який представлений різними продавцями. Тут ви зможете підібрати ювелірні вироби за досить низькою ціною, при цьому різноманітність представлених моделей заворожує погляд. Відгуки покупців, коли-небудь купували прикраси зі срібла через сайт Taobao, вельми неоднозначні. Приблизно половина з усіх опитаних не задоволена якістю отриманого товару. В основному це покупці, які придбали срібні прикраси з інкрустованими камінням. Переважна кількість скарг пред'являються якості дорогоцінних і напівкоштовних каменів, так як їх фактичні стан не завжди відповідає заявленому. Приблизно 10% покупців стверджує, що замість срібних прикрас зі справжніми каменями їм прислали вироби з штучними топазами, аметистами, бірюзою або перлами.

Серебряные украшения

Вищенаведений факт зовсім не говорить про те, що варто відмовитися від покупки прикрас через цей сайт. Для того щоб не помилитися з якістю вподобаного вам вироби, необхідно більш детально вивчити інформацію про продавця. Обов'язково зверніть увагу на його рейтинг. Також в графі для відгуків можна буде дізнатися думку покупців, які вже мали досвід співпраці з даними продавцем.

Ціни на срібло в інтернет-магазині Taobao є найнижчими. Тут ви можете придбати срібне кільце 925 проби без вставок за 200-300 рублів. Ціна виробів зі вставками з різних каменів буде вище.

Інтернет-магазин Aliepress

Серебряные столовые приборы

Це магазин, який завоював небувалу популярність в Росії і по всьому світу. Через сайт працює величезна кількість продавців, які реалізують свій товар за оптовими цінами. Відмінною рисою Aliexpress є те, що він орієнтований на оптові продажі. Тому робити замовлення з цього магазину заради одного товару не має сенсу. Як правило, в соціальних мережах можна знайти безліч оголошень посередників, який збирають замовлення саме для цього сайту.

Відгуки постійних покупців Aliexpress в більшості своїй позитивні. Негативні скарги спрямовані, як і в вищевикладеному випадку, на якість інкрустованих в срібло дорогоцінних і напівкоштовних каменів. До якості ж самого срібла в основному претензій немає. Приблизно 70% покупців задоволені своїми покупками. Набуте ними китайське срібло довго зберігає свої властивості. Почорнілі згодом ділянки металу легко піддаються очищенню.

Цінова категорія також розрахована на бюджет покупця середнього класу. Тут ви зможете придбати ювелірні прикраси з китайського срібла 925 проби в межах 200-2000 рулів. Кінцеву ціну встановлює посередник.

На сьогоднішній день експорт срібла 925 проби з Китаю неухильно зростає. Це супроводжує величезний попит на прикраси з нього. Як відзначають експерти, якість китайського срібла нічим не поступається якості цього металу, який експортується з інших країн світу. Більшість потенційних покупців насторожує той факт, що вартість грама китайського срібла значно нижче, ніж у інших експортерів. Вся справа в тому, що вартість робочої сили в Китаї набагато нижче, цей фактор в даному випадку має суттєвий вплив на вартість виробів.

Варто пам'ятати, що на китайському ринку срібних ювелірних виробів знайдеться чимало несумлінних продавців. Тому до вибору того чи іншого прикраси потрібно підходити з великою обережністю.

Схожі статті: