До Туреччини за сріблом

Срібло є одним з небагатьох дорогоцінних металів, який поряд з золотом може бути прекрасним капіталовкладенням. По всьому світу з цією метою випускаються срібні монети, які своїми візуальними якостями приваблюють не тільки інвесторів, але і безліч колекціонерів. Але монети лежать мертвим вантажем і крім збереження грошових коштів нічого не забезпечують. Чого не скажеш про ювелірні вироби зі срібла. Прикраси з цього благородного металу виглядають дуже елегантно. Вони не тільки радують їх власників, але і викликають захоплення у оточуючих. І якщо ви фанатик срібних прикрас, то вам неодмінно потрібно побувати в Туреччині.
Турецкое серебро

Вишуканий метал

Туреччина вабить туристів з усіх країн світу не тільки своїми курортами. По всій країні можна зустріти неймовірну кількість ювелірних магазинів, які торгують вражаюче великим різноманіттям предметів з дорогоцінних металів. Особливо привабливі ціни на вироби зі срібла. Срібні прикраси, створені місцевими майстрами ювелірної справи, унікальні за своєю красою і вигадливості. Дизайн і різноманіття стилів просто зводять з розуму. З цього металу тут можна купити практично все: починаючи кільцями, браслетами, ланцюжками і закінчуючи невеликими ваннами для купання немовлят. І все це за ціною мало не вдвічі меншою, ніж реальна.

Кольцо из турецкого серебра У Туреччині багато магазинів пропонують копії ювелірних виробів, створених відомими дизайнерами. Багато будинків мод для прикраси своїх останніх колекцій застосовують аксесуари зі срібла, так як тільки цей метал по-справжньому передає всі благородство і елегантність його власника. Ці аксесуари копіюються турецькими ювелірами настільки майстерно, що різниці помітити недосвідченому цінителеві неможливо. Ну і що, що копія. Зате яка можливість купити новинку високої моди з чистого срібла за ціною, набагато меншою.

Крім копіювання дизайнерських прикрас турецькі майстри прекрасно працюють в своєму оригінальному, притаманному Туреччини стилі. Їх прикраси та інші предмети розкоші зі срібла впізнавані і неповторні. Але необхідно мати на увазі і той факт, що турецькі бутики торгують не тільки прекрасними прикрасами зі срібла. Поряд зі справжніми срібними предметами ви можете придбати не менше елегантну і прекрасну підробку. Візуально такий виріб нічим не буде відрізнятися від справжнього, той же вабить блиск, та ж краса. Тому купувати срібло потрібно, озброївшись хоча б обов'язковим мінімумом знань про цей метал.

Як правильно купувати срібло

Вартість срібних прикрас так само, як і золотих, залежить від ваги виробу. Ну і додайте до цього ще ціну за роботу майстра-ювеліра. Саме через те, що в Туреччині працю працівників, що займаються виготовленням прикрас, є низькооплачуваним, ціни на ювелірні вироби тут залишаються одними з найнижчих в усьому світі.

Що стосується срібла, в Туреччині ви можете знайти прикраси для абсолютно будь-якого випадку і для будь-якого гаманця.

Серебряные украшения из Турции Отже, перш ніж вирушати за покупкою срібного вироби, насамперед необхідно довідатися про актуальні ціни на срібло. Знаючи реальну вартість самого металу, нескладно за вагою покупки визначити не дорого ви за неї платите. Навіть не знаючи того, скільки коштує робота ювеліра, можна прицінитися. Якщо ви купуєте срібло в Туреччині, не зайвим буде порівняти ціни з магазинами в вашій країні. Це позбавить вас від розладу, який буде забезпечено вам в разі, якщо ви, приїхавши додому, виявите, що в сусідньому з вашим будинком ювелірному магазині турецькі прикраси коштують дешевше ніж ті, що ви везли з самої Туреччини.

У магазині обов'язково вимагайте у продавця документи, що підтверджують справжність срібного прикраси. Ви повинні бути впевнені в тому, що вміст срібла відповідає пробі, зазначеної на виробі. Проба на срібних прикрасах показує, який зміст срібла в сплаві з якого це прикраса зроблено. Найдорожчим буде срібло 960-ї проби. Не намагайтеся знайти прикраси з чистого срібла, так як їх просто не існує. У чистому вигляді цей метал занадто пластичний і легко деформується. Зазвичай в ювелірний сплав додається мідь. Чим менше її зміст, тим вище проба, благородніше і біліше колір. Дешева тонка ланцюжок або срібний браслет з низьким вмістом срібла стосовно домішки можуть залишити у вас на шиї або зап'ясті небажаний темний слід, пофарбувавши вашу шкіру.

Украшение из турецкого серебра Більшість ювелірних магазинів в Туреччині розраховані на приїжджих туристів, готових залишити у них свої гроші. Ціни в цих крамницях спочатку завищені. Якщо ви це знаєте напевно, ви можете почати торгуватися, і продавці завжди скинуть ціну, причому пристойно. Також в таких крамницях господарі знають, що навряд чи ви коли-небудь повернетеся ще раз саме в це місце. Ось тут потрібно бути дуже уважним і прискіпливим покупцем, щоб вам не підсунули зовсім вже відверту підробку. Але є в Туреччині і дорожать своєю репутацією магазини. Тут торговці впевнені у вартості і якості свого товару, тому ціна у них фіксована. Бути обдуреним в такому магазині шансів немає. Якщо знати, скільки коштує срібну прикрасу, простіше і торгуватися і робити свій вибір. І важливо запитати у продавців засоби для догляду за прикрасою. Адже срібні вироби дуже вибагливі і вимагає до себе дбайливого ставлення та правильного зберігання.

Похожие статьи: