Сережки

Выбираем серебряные серьги
Вибираємо срібні сережки

срібні сережки - універсальне прикраса для будь-якої жінки. Мерехтіння срібла в поєднанні з різними каменями робить недорогі за ціною срібні сережки витонченим і гідним подарунком.

Читати далі
Как выбрать серебряные серьги с топазом?
Як вибрати срібні сережки з топазом?

Срібні сережки з топазом в скриньці з прикрасами. Топаз може викрити будь-яку тайну.Сіяніе срібла і топазів створює неповторний ефект, це вибір людей з відмінним смаком.

Читати далі
Чем примечательны серебряные серьги с горным хрусталем?
Чим примітні срібні сережки з гірським кришталем?

Выбирая серьги серебряные с горным хрусталем для себя или в подарок, нужно помнить, что иногда камень подделывают, заменив на стекло. Потрогайте его и убедитесь, что он не нагревается от ваших рук.

Читати далі
Серьги, сделанные из серебра с эмалью
Сережки, зроблені з срібла з емаллю

Чому пані вибирають сережки зі срібла з емаллю? А тому, що вони мають цілу низку чудових якостей: вони красиві, оригінальні і коштують недорого.

Читати далі
Модные тенденции: серьги с гранатом из серебра
Модні тенденції: сережки з гранатом з срібла

Сережки з гранатом з срібла вибирають упевнені в собі жінки. Поєднання холодного відтінку благородного металу з яскравим гранатом завжди виглядає виграшно і надзвичайно модно.

Читати далі
Серебряные украшения — серьги с аметистом
Срібні прикраси - сережки з аметистом

Купуючи срібні сережки з аметистом, жінки отримують не тільки нове ювелірну прикрасу, яке буде привертати увагу. Вона набуває додаткове джерело здоров'я завдяки цьому кам.

Читати далі
Модные серьги из серебра без вставок и камней
Модні сережки зі срібла без вставок і каменів

Сьогодні жіночі і чоловічі сережки зі срібла без вставок знову на піку популярності. Такі прикраси доречні в будь-якій ситуації і підходять до будь-якого стилю і типу зовнішності.

Читати далі
Популярные серьги — серебряные гвоздики
Популярні сережки - срібні гвоздики

Популярними ювелірними прикрасами з кінця минулого століття стали сережки срібні гвоздики. Мода на них з'явилася багато в чому завдяки їх демократичною вартості і оригінального способу кріплення.

Читати далі
Серьги с нефритом, оправленным в серебро
Сережки з нефритом, вставлена ​​в срібло

Сережки з нефритом і сріблом здатні прикрасити будь-яку жінку і стати по-справжньому королівським подарунком. Але потрібно правильно вибрати прикрасу, звертаючи увагу на якість металу і каменю.

Читати далі