Серебряные мужские цепочки — всегда стильно и модно!

Два десятка років тому в чоловіче населення нашої країни в якості прикраси носило тільки стильні запонки, оригінальні шпильки для краватки та обручки Ольця. В даний час стали затребуваними серед чоловіків срібні ланцюжки. Причому вони доречні завжди, яким би не був чоловіче вбрання.

Виды плетения серебряных цепочек

Історія походження ланцюжків зі срібла

Слово «ланцюг» має давнє індоєвропейське походження. Ланцюжки з срібла спочатку носили як оберіг. Найчастіше вони були подарунком коханої жінки. Срібло - це символ чистоти і благородства слов'янського народу. Являє надійний захист людини від негативу навколишнього середовища. У стародавні часи на Русі ланцюга зі срібла могли носити лише знатні люди.

За відомостями істориків в арійсько-ведичній культурі передбачається, що срібний матеріал має місячну природу походження. Його використовували для знезараження води. Якщо після носіння такого ланцюжка на тілі залишався темний колір або вона сама темніла, то це свідчило про лікувальні якості. На срібні пластини наносили руни, що володіють магічною силою. Вони допомагали людині у важких ситуаціях.

Серебряные крестики и цепочки

Як стверджує сучасна медицина, якщо ви будете носити срібний ланцюжок постійно, то у вас зміцниться імунна система і покращиться загальне самопочуття. Вважається, що всі вироби, виготовлені з цього матеріалу, мають чудодійну силу. Цим славляться і ланцюжки з срібла, які носять чоловіки. Для їх виготовлення застосовують особливий технологічний процес.

Технологічний процес виготовлення ланцюжка

Люди знали спосіб виготовлення срібних ланцюжків з окремих ланок ще в стародавні часи. Однак справжній розмах цього провадження отримало в останні роки XVIII ст. в момент виявлення на Заході покладів срібла. Срібло - дуже м'який матеріал, і, щоб посилити його зносостійкість, в ювелірному виробництві здійснюють змішання срібла з іншими металами.

Мужская цепочка

Найпоширеніший сплав металів, який використовується для виготовлення чоловічих ланцюжків, має назву «sterling silver». Його знають як срібний матеріал 925 найвищого ґатунку. Матеріал даної проби використовується у виробництві срібних монет в Англії.

У сучасному світі, коли широко розвинені інноваційні технології ювелірного виробництва, весь процес виготовлення срібних ланцюгів автоматизований. Однак не варто забувати і про найбільш стародавній спосіб - ручній роботі, адже ціна таких моделей буде значно вище.

У виготовленні ланцюжків виділяються три основні способи.

  • ручний спосіб - самий трудомісткий. Ланцюжки, виконані таким способом, високо цінуються, їх вартість висока, оскільки вони якісні і міцні;
  • машинний спосіб. При його застосуванні виготовляються ланки найтоншого зразка і самого малого ваги;
  • спосіб штампування. Найпростіший спосіб, що дозволяє виробляти виріб швидко, з мінімальними витратами, і, звичайно, такі вироби виділяються низькими цінами.

У виробництві срібних ланцюжків для чоловіків найчастіше використовується перший і другий способи виготовлення. Для зміни зовнішнього вигляду виробу виконує складну обробку, як правило, алмазна ограновування.

Види чоловічих срібних ланцюжків

Сьогодні в ювелірних магазинах представлені дані вироби в різному виконанні.

Ціна чоловічий срібного ланцюжка залежить від її довжини і застосовує сплаву.

Стандартна довжина становить 18-36 дюймів. Існує кілька видів плетінь ланцюжків, різних за якістю і ціною. Для чоловіків - потужні в солідному виконанні, для жінок - тонкі і витончені.

Цепочки из серебра

  • плетіння якірне. Цей тип являє найякісніші і міцні чоловічі ланцюжки, ціна таких виробів оптимальна. Ланки з'єднуються щільно один з одним. Такі срібні ланцюжки відмінно підходять для строго костюма, ефектно підкреслять ваш статус і стиль. Їх можна носити і з повсякденним одягом. Чоловік може використовувати ланцюжок даного плетіння і в якості браслета на зап'ясті;
  • плетіння панцирное. Срібний ланцюжок в даному виконанні відрізняється максимальним приляганням до тіла. Дуже добре виглядає на потужній чоловічих грудей і має високу міцність і якістю. Ніяких перегинів і заплутування у цього засобу не спостерігається. Зовні ланцюг здається суцільний;
  • плетіння стрічкове. Цей тип плетіння багаторівневий. Срібні кільця і ​​різні «стрічки» зливаються воєдино. Ланцюжки для чоловіків в даному виконанні відрізняються особливою романтичністю та оригінальністю. Їх носять як люди зрілого віку, так і молодь. Чоловіча ланцюг виглядає масивно і здатна підкреслити статус її власника;
  • незвичайне плетіння під назвою «Бісмарк». Ланцюжок в даному виконанні об'ємна і досить важка. Її вважають за краще носити російські чоловіки, що належать до категорії модників. Спосіб створення цього типу плетіння у виробництві з'явився в сучасності, але вже зарекомендував себе і користується великим попитом. Чоловіча срібний ланцюжок «Бісмарк» - дуже міцне і довговічне ювелірний виріб. Воно унікальне прилягає до шкіри, не утворює темних слідів на тілі, має багатий і розкішний зовнішній вигляд;
  • плетіння мотузяне. Зовні ланцюжок нагадує мотузку. Відрізняється високою якістю виробництва. Срібні кільця скручені щільно і з'єднані в єдину мотузяну нитка, яка не піддається деформації;
  • римське плетіння «Кардинал». Срібний виріб з даним типом плетіння дуже популярно серед чоловічого населення з витонченими манерами. Плетіння «Кардинал» відрізняється високою складністю технологічного процесу і високою вартістю, однак має воістину королівську красу і особливий шик.

Це базові види срібного плетіння ланцюжків. На основі їх відбувається багаторівневе плетіння різного об'єму, форми і розміру кілець. Найдорожчі і оригінальні срібні ланцюжки для чоловіків мають діамантове вкраплення і виділяються високою ціною.

Правильний вибір срібного ланцюжка для чоловіка

Цепь - якорное плетение

Великий асортимент даних | || 154 изделий из серебра дає можливість зробити правильний вибір для кожного представника чоловічої статі. Воно буде відповідати його характерним якостям і підкреслювати індивідуальність власника ланцюга. Маючи прикраса у вигляді ланцюжка з срібла, чоловік відчуває себе впевнено. Він виглядає мужньо і стильно. У ювелірних магазинах в режимі онлайн зможе підібрати потрібну модель вироби за вигідною ціною як молода людина, так і чоловік в солідному віці.

Молодь може зупинити свій вибір на епатажних моделях з невисокими цінами. А ексклюзивна модель ручної роботи більше підійде для чоловіка в роках з певним достатком, який відбивається в його стилі і статус. Масивна чоловіча ланцюг зі срібла найчастіше затребувана серед представників силових структур.

Серебряные мужские цепочки с подвесами

При покупці чоловічий срібного ланцюжка через інтернет-магазин кожен клієнт має можливість детально ознайомитися з новим каталогом. Це дозволяє вибрати ювелірний виріб зі срібла, яке влаштує його і за ціною, і за якістю, і за дизайнерським оформлення.

Сьогодні в магазинах представлені нові колекційні чоловічі моделі ланцюжків зі срібла об'ємних форм, в масивному обрамленні з дорогоцінних каменів і в поєднанні з різними вставками з каучуку.

При виборі чоловічої ланцюга зі срібла слід оцінити, наскільки міцне плетіння в тому чи іншому виробі. Якщо ви будете носити ланцюжок кожен день, при цьому за родом своєї трудової зайнятості ви виконуєте важку фізичну роботу, то слід зупинити свій вибір на плетінні типу «Бісмарк». Воно досить міцно, і ви ніколи таку що ланцюг не порвете, якщо ненавмисно зачепите про що-небудь. Якщо ви людина розумової праці, то можна купити більш ексклюзивну ланцюг меншою міцності, ціна якої вас теж порадує.

Срібна ланцюг на грудях чоловіки завжди привертає жіноча увага, притягує до себе їх погляд. До всього іншого ці вироби не тільки красиві, але і не викликають алергії. Яка б чутлива шкіра у вас не була, ви будете носити ланцюг комфортно, без її окислення. Причому технологічний процес виготовлення сплаву для таких ланцюгів фахівці-технологи не розкривають.

Цепочка

Якщо ви не знаєте, який подарунок зробити своєму коханому чоловікові на день народження або в річницю весілля, то піднесіть йому ексклюзивну ланцюжок зі срібла. І неважливо, скільки вона коштує. Помилки ви не зробите! Ваш чоловік гідно оцінить подарунок і багаторазово вас віддячить.

Ви, напевно, знаєте, що ланцюг - це додатковий аксесуар до різних підвісок, кулоном і медальйонам. Але сучасні дизайнери і вправні ювеліри завдяки своїй майстерності перетворили чоловічі срібні ланцюжки в оригінальна прикраса, яке і самостійно чудово виглядає на грудях будь-якого чоловіка або в якості браслета на його зап'ясті.

Сучасна мода постійно розвивається і вдосконалюється. Ювелірне виробництво також не стоїть на одному місці, воно йде в ногу з модою і надає чоловікам широкий вибір ексклюзивних аксесуарів, що дозволяють їм виглядати не тільки мужньо, але до того ж модно і стильно. Срібний ланцюжок є саме таким аксесуаром для чоловіка.

Якщо у вас немає часу для походу в ювелірний магазин, ви завжди можете відвідати віртуальний онлайн-бутик, і зробити покупку, не виходячи з дому або робочого офісу.

Схожі статті: