Як приготувати засіб для чищення срібла

У кожного з нас напевно було або є хоч одна срібна виріб. Ні для кого не секрет, що з часом срібло починає темніти, і тоді воно стає не таким красивим, як раніше, коли ви тільки що його придбали. У зв'язку з цим кожен задавався питанням, яким чином приготувати спеціальну рідину для чищення срібла, щоб повернути йому первинний вигляд. Звичайно, можна було б віддати прикраса фахівцям, щоб вони почистили його, але за це треба платити.

Серебро

Але ж можна і в домашніх умовах приготувати засіб для чищення для срібла.

Основні види чистячих засобів

1. Рідина для чистки, яка продається в магазині.Жидкость для очистки серебра

Якщо ви не хочете возитися з розчином, то можете просто піти в ювелірний магазин і купити його там. Прийшовши додому, змочіть серветку і протріть їй срібну річ. Можете не сумніватися, що після цього прелметбудет виглядати, як нове. Але не завжди воно може бути в наявності, і тому, можливо, вам захочеться приготувати власний склад.

2. Звичайна харчова сода.

Як би це не звучало, але сода - один з найдешевших способів чищення. Єдине, що необхідно пам'ятати: якщо ви захотіли приготувати саме такий склад, то ефективним він буде на виробах, які мають найпростішу форму, без всяких візерунків і дрібних деталей. Але як приготувати і скористатися такою сумішшю? Все дуже просто: потрібно насипати соду в тарілку, далі наливаєте сюди ж воду, щоб засіб було і не густим, і не рідким (кашка), і м'якою ганчіркою починаєте наносити цей розчин на ваше виріб. Потім потрібно тільки протерти його, і все, ваше виріб, як тільки що куплене!

3. Нашатирний спирт.

Полировка серебряного изделия Ця рідина, яку можна застосовувати не тільки в медичних цілях, але і для чищення срібла. Для початку потрібно розвести одну частину нашатирного спирту в дев'яти частинах води, потім просто нанесіть його на ганчірку і протирайте ваш предмет до тих пір, поки не побачите, що нальоту або потемніння вже немає. Або можна зробити по-іншому: просто налийте нашатирний спирт в невелику банку і покладіть в неї ваше прикраса. Зачекайте п'ять хвилин і виймайте. Далі треба промити виріб звичайною водою і висушити. Але пам'ятайте, що в банку зі спиртовим розчином можна опускати тільки ті прикраси, які без каменів.

4. Як почистити срібло лимонною кислотою.

Це ще один секрет, як почистити ювелірну прикрасу. Тут теж все дуже просто. Отже, необхідно скористатися лимонною кислотою або лимоном. Коли ви знайшли цей інгредієнт, то потрібно покласти в нього срібло, протримавши його там кілька хвилин. І воно стане, як новеньке! Є важливі моменти, які необхідно знати, щоб не пошкодити ваші вироби.

Кілька корисних порад з чищення срібних виробів

Не використовуйте агресивний хімічний склад для чищення вашого прикраси. Також, якщо в оздобленні присутні натуральні камені, варто бути обережним, щоб їх не зіпсувати, так як деякі камені можуть легко прийти в непридатність після того, як ви скористалися розчином. Якщо ж срібло у вас з бурштином або перлами, то краще звернутися в майстерню, яка займається таким ремонтом, або слід купити спеціальну рідину. В цьому випадку краще не ризикувати, роблячи власний склад.

Як і до будь-яких речей, до сріблу необхідно відноситься дбайливо і правильно його зберігати. Ювелірні прикраси необхідно берегти від вологи, тому краще зберігати їх в закритих скриньках, а столові прилади з срібла, які ви використовуєте для кухні, необхідно добре вимивати і ретельно висушувати. Інакше вони швидко прийдуть в непридатність. Вибирайте, який із способів буде прийнятним саме для вас, і нехай ваше срібло сяє вам на радість, а оточуючим - на захоплення!

117

Схожі статті: