Подарункові срібні чарки

Коли влаштовується святковий прийом гостей (намічається особистий або корпоративне свято, вечеря з діловими партнерами), то без смачного частування не обійтися. У цьому плані особливу роль відіграють міцні алкогольні напої, і важливо не тільки те, що пити, а й з чого пити. Якщо є бажання організувати торжество таким чином, щоб воно надовго запам'яталося всім гостям, то рекомендується поставити на стіл срібні чарки. Ці предмети столового гарнітура найкращим чином прикрасять будь-яке застілля, тим більше що вибір такого посуду сьогодні дуже великий. Якщо гості віддають перевагу коньяку, то на стіл можна поставити срібні коньячні чарки, які виконані шляхом комбінування чорнене орнаментів і гравіювання, особливо цінуються такі речі, якщо вони ручної роботи.

Рюмки

Уже давно не є секретом те обставина, що сприйняття і смак майже будь-якого напою, який п'ється з срібного посуду, стає набагато більш багатим і насиченим.

Крім цього, якщо на столі посуд, виготовлений з срібла, то в торжество буде внесена нотка аристократичного благородства, цей фактор безсумнівно запам'ятається і справить сильне враження на гостей. Чарку з срібла можна піднести як подарунок, при цьому потрібно враховувати ту обставину, що краще за все такий подарунок дарувати жінці, так як саме вона традиційно вважається берегинею домашнього вогнища. Якщо є бажання зробити оригінальний, красивий і в той же час корисний подарунок, то важко знайти кращий варіант, ніж чарка, виконана з срібла.

Які можна вибрати чарки?

Подарочные рюмки

Багато людей думають, що вартість такого подарунка велика, проте це не так: якщо фінансові кошти обмежені, то можна придбати чарочки невеликих розмірів, які виглядають дуже привабливо і доступні за ціні. Срібло є тим матеріалом, вироби з якого можна купити за цілком доступною ціною. Дуже красиво виглядають витончені чарочки, які можуть бути прикрашені фігурками з срібла з позолотою. Така чарка зі срібла виглядає дуже аристократично, вона здатна привернути захоплену увагу будь-якої людини, який володіє самим вимогливим смаком. Купити срібну чарку - значить зробити по-справжньому якісний і хороший подарунок, так як такого предмету не грозить залишитися незатребуваним. А ще можна замовити таку послугу - нанести пам'ятний напис у вигляді побажання на її корпус, тоді чарка зі срібла придбає особливу цінність, так як буде ексклюзивною.

З такого посуду можна пити найрізноманітніші спиртні напої. Так, особливий смак має лікер, якщо його покуштувати з такого посуду. Мало хто сумнівається в тому, що чарки, виконані зі срібла, є вишуканість, особливий шик, красу. Ще такий посуд краще купувати ті люди, які піклуються про своє здоров'я, так як цілющі властивості цього благородного металу відомі давно. Якщо подарувати чарку зі срібла, яка зсередини покрита позолотою, то вона буде відмінним подарунком для тих, хто по-справжньому знає толк в гарному посуді.

Чому популярна така посуд ?

Серебряные рюмочки ручной работы

Треба відзначити, що посуд, виконана з такого матеріалу, красномовно символізує не тільки матеріальний достаток і життєвий успіх, а й бездоганний смак. Варто провести пальцем по поверхні срібного посуду, можна відразу ж відчути благородство металу.

Срібні чарочки ручної роботи безсумнівно гідні зайняти почесне місце в колекції фамільного столового срібла. Варто зазначити, що з часом такі ексклюзивні вироби не втратять своєї затребуваності, навпаки вони з кожним роком будуть стає все ціннішим. А ще слід відзначити ту обставину, що кожен предмет сімейної колекції несе в собі частинку сімейної історії. Дуже красиво виглядають такі предмети столового гарнітура, які виготовлені зі срібла і мають вигравіруваний позолочений фундамент. Є такі варіанти, коли оригінальна ніжка таких виробів покрита позолотою і з'єднується з підставкою пелюстками. З посудиною вона з'єднується листям винограду, які можуть переходити в ягідну гроно з фіанітів.

Такі предмети столового гарнітура надзвичайно привабливі тому, що чітка опрацювання кожної деталі не може не привернути захопленого уваги. Така столовий посуд використовується тільки під міцні спиртні напої, а саме - під горілчану продукцію, коньяк, найрізноманітніші лікери та гіркі настоянки. Коли вирішується питання про те, які чарки поставити на стіл, слід брати до уваги ту обставину, що чим міцніше подається алкогольний напій, тим менших розмірів повинна бути чарочка. Дуже привабливо виглядає чарочка зі срібла, яка посаджена на довгу ніжку. У підстави вона вузька, догори плавно розширюється, що виглядає дуже привабливо.

Така конструкція робить посудину акуратним і витонченим, а якщо ніжка такий посуд інкрустована камінням темно-синього кольору, то це вже не просто посуд, а розкішне ювелірний виріб. Такі чарки є чудовим подарунком.

Як доглядати за срібними чарками?

Подарочные серебряные рюмки

Для того щоб такий посуд довгий час радувала своїм привабливим виглядом за нею потрібен відповідний догляд. Так зберігати ці чарки потрібно тільки в спеціальному контейнері, так як срібний посуд має блискучу і гладку поверхню, уникнути появи подряпин допоможе м'яка оббивка. Після того як така посуд вимитий, її потрібно ретельно обтерти і висушити, в місце зберігання вона повинна укладатися сухою і чистою.

Якщо на срібних чарках з'явився темний наліт, то від нього легко можна позбутися за допомогою звичайної харчової соди . Для більш тривалого терміну експлуатації такий посуд слід оберігати від різного роду механічних пошкоджень. Після того як святкове застілля закінчилось, слід мити такі чарки. Робити це потрібно в теплій воді, використовувати агресивну хімію при цьому не рекомендується, щоб не було пошкоджено тонке захисне покриття. Справа в тому, що якщо така захисна плівка буде пошкоджена, то посуд може втратити свій блиск і благородний відтінок.

Можна купити такі срібні вироби, які при виробництві були декоровані емаллю. За такими чарками потрібен особливий догляд, не можна застосовувати ніяких абразивних речовин, для очищення потрібно використовувати тільки спеціальні склади і м'які тканини. Потрібно брати до уваги ту обставину, що вироби з срібла можна чистити щіткою, металевої губкою і мочалкою. Ні в якому разі не можна мити такі чарки в воді, якщо температура її перевищує 100 ° С.

Якщо дотримуватися всі ці рекомендації, то можна не сумніватися в тому, що такий посуд буде служити вірою і правдою довгі роки і радувати своїм неповторним блиском.

Схожі статті :