Чому вибирають срібний посуд?

Срібний посуд завжди була долею справжніх аристократів, що зовсім не дивно: кожен предмет такого посуду виконується як саме справжній витвір мистецтва, воно може обл городити практично будь-який інтер'єр. У давні часи така справа, як виготовлення посуду із срібла, доручалося іменитим майстрам своєї справи, столові предмети часто прикрашалися різними вензелями і візерунками. Все це виглядало дуже красиво, тому немає нічого дивного в тому, що такі предмети боготворили, вони зберігалися, як реліквія, вони передавалися у спадок. Посуд, зроблена з цього благородного металу, користується великою популярністю і на сьогоднішній день, особливим попитом така елітна начиння користується у шоуменів, відомих політиків і підприємців.

Сервированная посуда из серебра

Чому популярна срібний посуд?

Треба відзначити, що якщо такий посуд у всьому світі набула поширення ще кілька тисячоліть тому, то в Росії вона стала популярною тільки в 18 столітті. Перший срібний сервіс придбав собі перший російський імператор Петро Перший. Великого поширення посуд з цього благородного металу отримала за часів правління російської імператриці Катерини Другої.

Виды серебряной посуды Майстри ювелірних справ нерідко прикрашали посуд черню, позолотою, дорогоцінним камінням, можна було нерідко зустріти комбіновані варіанти з кришталем і порцеляною. Варто було все це дуже дорого, тому дозволити собі такий посуд могли тільки багаті і знатні люди. Столові пристосування зі срібла стали справжньою цінністю, тому що вони мають ковкістю, пластичністю, благородним блиском і кольором металу.

Дуже модним кілька століть назад було колекціонування срібного посуду, завзятим колекціонером був один з фаворитів імператриці Катерини Великої граф Орлов, який зібрав протягом життя 3275 предметів зі срібла, загальна вага такої колекції перевищував 2 тонни. Традиція складання сервізів з срібного посуду стала модною і актуальною в кінці 20 століття. Сучасні покупці можуть оцінити не тільки естетику і красу, а й те, що посуд з цього благородного металу здатна творити справжні чудеса зі здоров'ям.

Доведено, що срібло надає найбільш сприятливий вплив на здоров'я людини, треба зазначити, що про цю властивість срібла знали ще предки сучасного людства на зорі свого існування.

Тоді було відмічено, що посуд зі срібла може зцілити і вберегти від багатьох хвороб, а ті продукти, які зберігаються в ній, протягом довгого часу залишаються з вежімі і смачними. Тому користуватися срібним посудом - це не тільки престижно, красиво і естетично, але це ще і дуже корисно. Так, срібло може знищити до 650 видів найрізноманітніших бактерій (якщо порівнювати з анітібіотікамі, то вони можуть знищити не більше 5-10 видів бактерій). Іони, що містяться в сріблі можуть налаштувати клітини людини на здоровий діапазон частот, вони в значній мірі здатні зміцнити імунітет людини.

Цілющі властивості срібного посуду

Сервиз из серебраОбыкновенная ложка из серебра способна творить самые настоящие чудеса, она способствует предотвращению кишечных инфекций, поэтому рекомендуется кормить из серебряной ложки детей. Такой предмет столового набора великолепно подходит для того, чтобы очистить полость рта от налета. Рекомендуется осуществлять 4-5 движений в день по поверхности языка и это принесет огромную пользу — труднее в рот будет попасть инфекции, ткани полости рта тоже будут укреплены, чувствительность вкусовых рецепторов становится значительно лучше, предотвращается появление кариеса, пародонтоза и гингивита.

Дуже корисно тримати ложку з срібла в роті, коли болять зуби, коли є неприємний запах з рота. Примітний той факт, що якщо срібну ложку покласти на полицю в холодильнику, то продукти залишатимуться свіжими на 1 тиждень довше, ніж звичайно. Срібло надає бактерицидну дію на воду, це доведено: вода в срібних ємностях може зберігатися свіжої і придатною для вживання роками. Тому немає нічого дивного в тому, що в церквах в якості матеріалу для купелей використовується саме срібло.

Наявність столового набору зі срібла завжди вважалося одним з головних показників достатку і успішності її власників. Тому столове срібло незабаром набуло декоративний характер, незважаючи на те, що можна щодня приймати з такого посуду їжу. Столовий набір є відмінним подарунком, який можна піднести кому завгодно і за яким завгодно нагоди. Парадне столове срібло - це своєрідна пам'ять про найкращих моментах життя. Ложки, тарілки і келихи з такого матеріалу дуже часто підносять в дар на весілля, ювілеї та новосілля. Такі вироби є по-справжньому унікальними і неповторними, вони відмінно прикрашають будинок, можуть принести в нього красу і гармонію.

Затребуваність срібного посуду сьогодні

Серебряные ложкиВыбор столових приборів із срібла на сьогоднішній день дуже великий, тому кожен зможе вибрати собі такий посуд, яка йому більше подобається. Багато хто вважає, що наше володіння срібним посудом належить тільки тим людям, які мають великими грошима, але це далеко не так. Давно канули в Лету ті часи, коли срібний посуд могли мати тільки багаті люди, сьогодні є чимало цілком доступних за своєю ціною столових приладів. Звичайно, придбати велику супницю з срібла можуть дозволити собі далеко не всі, проте срібна ложка або чарочка не вдарять сильно по бюджету.

Посуд з такого благородного металу здатна надати будинку якийсь образ, який в підсвідомості завжди пов'язується з фамільним дворянським сріблом. Такі столові набори можуть включати в себе всі самі різні предмети столового побуту: вилки, ложки, чарки і келихи, глечики та багато іншого. З відродженням сімейних традицій мода на срібний посуд зростає з кожним роком. Найчастіше срібний посуд є справжнім витвором мистецтва, предметом аматорського та професійного колекціонування. Можна починати збирати таку колекцію з набору срібних ложок.

Дарують срібну ложку дитині на «перший зубок». На дні народження і хрестини дітей теж прийнято робити такі подарунки. Нерідко срібні ложечки є спеціально прикрашеними таким чином, що маленькі діти від них просто в захваті. Подарувавши такий подарунок можна не сумніватися в тому, що батьки по достоїнству зможуть його оцінити, але найголовніше - дитина теж надовго запам'ятає і чудовий подарунок і того, хто його зробив.

Схожі статті: