Їдальня срібний посуд для дітей

У всі часи срібний посуд була сімейною цінністю. Вона передавалася з покоління поколінню і застосовувалася тільки в особливих випадках. Срібна ложечка, яку дарували дитині, була ознакою хорошого тону і турботи. В окремих випадках приносили в дар для малюка срібну іконку або блюдце. Раніше асортимент срібною дитячого посуду був невеликий, зараз ситуація змінилася. Можна придбати набір срібного посуду і її окремі одиниці. Часто їх прикрашають веселими, кумедними комашками, тваринами, і вони стають з малих років обожненими предметами дитини.

Серебряная детская чашечка

Корисні властивості дитячого посуду

Срібло відноситься до корисного, дуже ніжному і красивому матеріалу, чинному на людський організм дуже сприятливо. Дитяче срібло захищає дитину від мікробів, простудних захворювань, сприяє виробленню гарного імунітету, прекрасно впливає на здоров'я.

Крім своїх захисних властивостей воно здатне заряджати їжу і воду іонами срібла, вони, в свою чергу, покращують кровообіг, травлення, нормалізують стілець. Лікарі рекомендують лікування малими дозами срібної води дітей із захворюваннями слизових і шкіри, з нервовими розладами, дітей-ласунів. Якщо дитина схильна до діатезу, висипань, то срібна вода виступить в ролі помічника.

Дитяче срібло є вигідною покупкою, так як вироби з нього можна експлуатувати тривалий час і передати у спадок навіть онукам.

Но пользоваться серебряной посудой для детей необходимо с осторожностью. Нельзя допустить излишек металла, мера должна быть во всем. При выборе столовой посуды для ребенка надо быть предельно бдительным. Она должна иметь все документы, сертификаты соответствия, быть надлежащего качества и уровня. Не приобретайте такую посуду по низкой цене сомнительного качества.

Унікальні властивості посуду зі срібла

Цими властивостями визначається особливість столового срібла. До них відносяться:Набор детской серебряной посуды

  • знезаражувальні, дезінфікуючі властивості;
  • постійний прекрасний вид посуду зі срібла протягом сотні років, вона не іржавіє, чи не чорніє;
  • в порівнянні з іншими благородним металами у нього невисока ціна;
  • значна художня цінність всіх срібних старовинних виробів;
  • легкість повернення блиску, простота в догляді за всім сріблом;
  • можливість передавати столове срібло в якості фамільної цінності.

Дитяча срібна посуд стане підходящим подарунком на день народження. Дитину вона приверне красою, зручністю, блиском і легкістю. Малюк, якого подарована ложка з срібла, облизуючи її, буде дезінфікувати ротову порожнину. Зростаючому чоловічкові в подальшому стане в нагоді тарілочка, чашка і блюдце з срібла. З срібного посуду для дітей приємно їсти. Вона дуже якісна.

Поради по догляду та чищення срібла

Посуда из серебра Срібні столові прилади необхідно зберігати окремо від виробів, виконаних з нержавіючої сталі, що є металом більш твердим, який може при зіткненні залишити на сріблі потертості і подряпини.

Срібло - це метал досить м'який, тому такі столові прилади не треба піддавати надмірним навантаженням. Рекомендують мити столові срібні прилади звичайними миючими побутовими засобами в проточній теплій воді. Найбільш доступним способом очищення є чистка за допомогою дитячої зубної пасти і м'якої зубної щітки. Після того як приберете піну, яка утворюється в процесі, виріб промийте теплою водою, протріть особливої ​​серветкою для полірування срібла. Її можна купити в магазині ювелірних виробів.

Користуватися при забрудненні срібного посуду посудомийній машиною не рекомендується, тому що на ній може утворитися наліт, який дуже важко буде видалити. Зберігати столове срібло необхідно в призначених спеціально для цих цілей футлярах в прохолодному місці. Після кожного миття таку столовий посуд для дітей треба добре витирати насухо, тоді її первісний колір і дзеркальна поверхня збережеться надовго.

При появі темного нальоту його можна видалити за допомогою розчину харчової соди: 50 г на 1 л і витерти м'якою тканиною насухо. Не допускайте механічної дії на посуд з цього металу (злам, згинання). Це може привести до руйнування і відшарування захисно-декоративних покриттів. До срібної посуді для дітей треба ставитися дбайливо, і вона буде служити довго, радувати вас і ваших дітей.

Схожі статті :