Срібна посуд - знаковий подарунок

Дні народження, ювілеї, пам'ятні дати в житті наших близьких (друзів і родичів) викликають кілька протилежних почуттів одночасно. З одного боку, ти радієш нарівні з винуватцями майбутнього торжества, з іншого боку, хвилює питання, що ж подарувати. Ти розумієш, що сувеніри та різні приємні, але непотрібні дрібниці порадують іменинника тільки в день свята.
Серебряная ложка с нанесенной гравировкой

До розряду знакових і цінних подарунків відносяться вироби з срібла.

І мова йде не про прикраси (кільця, сережки та інше - речі досить особистого характеру). Срібний посуд (ложка на народження дитини, набір столових приборів, можливо, навіть набір посуду) здивує не тільки в момент дарування, але і буде радувати протягом усього життя. Такі подарунки, звичайно, мають свою вартість. Ціни на подарунки зі срібла коливаються в залежності від проби і від якості виготовлення.

Ціна на срібло тим вище, чим вище його проба. Якщо є якісь обмеження по бюджету, то дотримуйтеся принципу: краще вище проба, але менше за розміром сам подарунок. Чим нижче проба, тим швидше потемніє срібло. Ціни різні, і ви неодмінно виберете те, що знайде відгук у душі вашого близької людини.

Гравіювання на срібному виробі

Набор серебряных ложек с гравировкой Якщо ви щасливий володар широких можливостей, то не забудьте, що існує таке поняття і послуга, як гравіювання. Така деталь надає зовсім інше значення подарунку. Гравіювання - це як особистий підпис, це підтвердження абсолютної приналежності, це в якійсь мірі навіть аристократично. Погодьтеся, що кожен з нас мріяв побути членом королівської династії. І коли ваш близька людина отримує, наприклад, набір столових приборів зі срібла, та й ще з гравіюванням, то ціна самого подарунка для іменинника зростає у стократ по відношенню до реальної вартості . Таким подарунком ви досягаєте відразу двох цілей: і даруєте цінну річ, і при цьому здійснюєте дитячу мрію.

Майстри гравірують різними способами. Є ручне гравіювання (найвища ціна роботи) - напис або візерунок буде унікальним і неповторним; є механічний вид гравірування (в процесі використовується спеціальний верстат) - підходить для великої кількості предметів (наприклад, набір срібного посуду), де потрібна велика повторення однакового малюнка. Найпоширеніший і найдоступніший по грошах - це гравірування лазером. Останній спосіб дуже зручний, коли необхідно нанести складний візерунок, наприклад, монограму або вензель. Однак така гравірування не дуже довговічна і позбавлена ​​унікальності.

гравірування на срібних виробах можна все, що забажає ваша душа: імена, дати, хитромудрі малюнки і узори.

Подарки для самых маленьких

Детская серебряная ложечка найпопулярніший подарунок зі срібла - це ложка для новонародженого або просто малюкові на день народження. Варіантів даного подарунка просто не злічити. ви можете вибрати ложку з годинником, які будуть показувати час народження крихітки. ви можете зробити гравіювання його імені, а також вказати його зріст і вагу при народженні. ви можете написати на ложці своє ім'я, красиве побажання. Такий подарунок і корисний, і пам'ятний. Порадує маму дитини, принесе здоров'я малюкові і буде нагадувати про вас йому все життя.

Гравіювання на срібній ложці, безсумнівно, додасть індивідуальності подарунку, охарактеризує вас як людини уважного і творчого. Можливо, саме ваш подарунок стане початком нової сімейної традиції (наприклад, недільний обід у колі найближчих родичів і друзів, за святковим столом, білосніжною скатертиною і гравірованими срібними приборами).

Схожі статті: