Компанія Держава продає і купує інвестиційні монети

Інвестиційна монета - це монета, викарбувана з дорогоцінних металів, яка випускається Центральним банком РФ, і першочерговою метою її є інвестування коштів в неї і створення населенням ощадного фонду. На поверхні сучасних інвестиційних монет зазвичай бувають вказані їх вага і маса міститься в них чистого дорогоцінного металу, зазвичай в унціях. І не завжди вагова вартість є номінальною вартістю монети, так як в більшості випадків монета коштує дорожче. Продукція, що з золота, срібла, платини або паладію монети випускаються в продаж на різних аукціонах, у відділеннях банків і інших фінансових організаціях. Наприклад, лідер по реалізації монет, компанія «Держава», пропонує ознайомитися з асортиментом в каталозі, представленому на офіційному сайті.

Инвестиционная монета

Перша інвестиційна монета, крюгерранд, була випущена в ПАР в 1967 році. Цілі серії пам'ятних і колекційних монет, випущених в різних країнах, можна сміливо відносити до розряду інвестиційних, так як їх цінність, особливо з плином часу, постійно підвищується і підвищується.

Наступні російські монети зазвичай приписують до розряду інвестиційних:

"Червонец"

  • з чистого золота «Червонец», випущена в період з 1975 по 1982 рік;
  • золоті, срібні та палладійние, що входять в серію «Русский балет», підготовлену і випущену Ощадбанком Росії в 1993 році;
  • золоті гроші серії «Знаки Зодіаку», які распространіліс в відділеннях банків на початку третього тисячоліття, з 2002 по 2005 рік;
  • із золота «Георгій Побідоносець», номіналом 50 рублів, що випускається з 2006 по 2010 роки, плюс 2012 р випуску;
  • золоті і срібні гроші, номінальна вартість яких дорівнює 50, 100 і 3 рублям відповідно, випущені в період з 2011 по 2013 рік до такого значимого міжнародного події, як Зимові олімпійські ігри-2014 року в місті Сочі;
  • золота монета «Річковий бобер», вартістю 100 рублів, випущена в 2008 році ;
  • сторублевий варіант з дорогоцінного золотого металу «Історія Росії» 2009 року випуску;
  • монета зі срібла найвищого ґатунку, п од назвою «Соболь», що з'явилася в 1995 р;
  • срібна монета »Георгій Побідоносець», чеканилися в 2009 і в 2010 рр.

Інвестиційні монети, представлені в каталозі «Держави» | || 113

Компания «Держава» стала известна в мире инвесторов и нумизматов всего лишь в марте 2009 года. Однако предлагаемые ею услуги стали настолько популярными, что многие стали вкладывать инвестиции именно в дорогоцінні монети цієї організації.

Робота компанії передбачає повну відповідність положенням підпункту 11 пункту 2 статті 149 Податкового кодексу Росії, згідно з яким ці монети не підлягають податку на додану вартість.

Практично всі з вищенаведених прикладів є в каталогах компанії «Держава». Слово «практично» виключає зі списку ті варіанти, які були зроблені з будь-якого дорогоцінного металу, за винятком золота. Так як «Держава» спеціалізується лише на золотих виробах.

Золота монета «Георгій Побідоносець» щорічно проводилася з 2006 по 2010 рік, і її загальний тираж вважається найбільшим з усіх інвестиційних монет Росії. Вона користується великою популярністю.

Золотая монета "Георгий Победоносец У 2011-2012 роках почали випускати інвестиційні монети з золота та срібла, номіналом 3 і 50 рублів відповідно, вага яких дорівнював експонатів із зображенням Святого Георгія. Знаючи, що компанія «Держава» спеціалізується на продажу монет з золота, неважко здогадатися, що в їх каталозі можна знайти трьохрублеву інвестиційну грошики.

Наступна монета - золота 100-рублева, в якій міститься приблизно 15,55 г чистого дорогоцінного металу. Цей варіант виконаний у формі прямокутника, зовні нагадуючи невеликий золотий злиток.

Центральний банк Російської Федерації до сих пір продовжує випуск монет, присвячених XXII Зимових олімпійських ігор в місті Сочі в 2014 році. У 2013 році продовжилася чеканка найпопулярніших золотих монет. Це перш за все «Георгій Побідоносець», на лицьовій стороні якого стоїть 2012 рік випуску.

Так як Центральний банк Російської Федерації випускає золоті пам'ятні монети як для поширення всередині країни, так і за кордоном, стало бути, і укласти угоду з «Державою» ви зможете, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. А дата заснування компанії, 2009 рік, зовсім не означає, що тут ви можете придбати тільки сучасні експонати. Адже діяльність її пов'язана з державними фінансовими організаціями та приватними власниками колекцій. Тому вона не тільки продає, а й купує інвестиційні гроші з дорогоцінних металів. У каталогах представлені і монети пам'ятного циклу «Видатні особистості», і «Пам'ятники архітектури», і «Збройні сили Російської Федерації», і «Червона книга», і багато інших.

Особливості виробництва інвестиційних грошей і їх придбання в компанії «Держава»

Инвестиционные монеты Всі монети виробляються в Московському і Санкт-Петербурзькому монетному дворі, де, завдяки високому рівню художньої майстерності дизайнерів і бездоганній якості карбування, виходять воістину безцінні твори мистецтва, з прос на які безперестанку зростає як в Росії, так і за кордоном. Це було відзначено за результатами опитувань, проведених спеціалізованим закордонним нумізматичним виданням, в яких експонати з Росії займали почесне призове місце.

Розповсюджувачами пам'ятних монет Банку РФ на внутрішньому ринку є кредитні установи РФ. Банк Росії видає монети кожного типу в кількостях, кратних стандартному кількості монетних дворів. В першу чергу право на реалізацію інвестиційних монет отримують кредитні організації, які мають добре налагоджену розгалужену мережу філій у всіх регіонах РФ. Виняткові права на продаж на території Росії грошей, випущених на честь проведення Олімпійських ігор, об'єднаних назвою «Сочі-2014», були передані Ощадбанку Росії, так як він є генеральним партнером і спонсором Оргкомітету Сочі-2014. Незважаючи на це, частина інших кредитних організацій, в тому числі і «Держава», може запропонувати своїм клієнтам послуги з купівлі або продажу цих примірників.

Покупка монет Згідно з правилами продажу та викупу дорогоцінних монет в даній компанії, кожен потенційний клієнт , що зацікавився яким би то не було експонатом, має право ознайомитися з усіма особливостями самого товару. Для цього в каталогах представлена ​​повна інформація про наявні в наявності експонатах. Більш того, на сторінці, присвяченій даній конкретній монеті, є ще й кілька фотографій, завдяки яким кожен відвідувач ресурсу може візуально уявити собі, що цікавить його товар. Після того як ви практично зважилися на операцію, вам доведеться залишити заявку на покупку. При цьому ви можете зробити це дистанційно, замовити все поштою. Або ж, при бажанні, зателефонувати консультанту і обговорити всі питання, що цікавлять вас деталі. Цікавим фактом є, що між клієнтами і організацією можливий торг, тобто встановлена ​​ціна може бути знижена.

Фіксація цін - «фішка» компанії 149

Это означает, что если клиент и продавец согласны на оговоренных условиях совершить сделку и заказ официально сделан и подтвержден, то цена, на которой сошлись стороны процесса, будет зафиксирована и останется такой же.

Навіть якщо на наступний ранок, поки покупка чекає оплати, вартість золота різко зросте або понизиться. Це робить честь компанії.

Схожі статті: