срібло - вигідне вкладення

Срібло - один з найдавніших фінансових інструментів, ціна на унцію якого завжди була досить висока. Людина використовував його для створення прикрас і як грошовий еквівалент, а в стародавні часи в долині Нілу ціна на срібло була вище, ніж ціни на золото і вироби з нього. В наш час неможливо зайти в магазин і розрахуватися злитком або ж колечком, виготовленим з цього металу. Але, срібло, ціна якого цілком передбачувана, робить інвестиції в нього для далекоглядних фінансистів вигідним капіталовкладенням і міцною базою в бурхливому морі фінансових хвилювань.

Серебряные слитки

Вигідна, але довгострокова інвестиція

Звичайно, важко очікувати , що людина, ледь зводить кінці з кінцями, стане здійснювати подібні капіталовкладення, оскільки вони розраховані на тривалий термін, а суми обчислюються не в рублях, а в доларах або іншій валюті. Як стверджує відомий аналітик у фінансовій сфері і сфері фінансових капіталовкладень Торстен Шульте, ціни на срібло регулярно і стабільно «просаджували», і точно так само вартість унції відновлюється і навіть підвищується.

Так що, для тих, хто бажає інвестувати капітал на тривалий термін цей «білий» метал навіть вигідніше золота або будь-яких інших вкладень.

цей дорогоцінний метал, як і всі інші, є інструментом інвестування, причому, вартість такого металу як срібло, досить передбачувана , а влож ня надійні. Вкладати в цей ресурс гроші можна по-різному, набуваючи: банківські монети і злитки, вишукані ювелірні прикраси, столові прилади і посуд, як новодел, так і раритетні зразки. Вартість сьогодні, та й завжди в наш час глобалізації, можна уточнити онлайн у консультанта або ж звернути увагу на графіки, наведені на сторінці.

Проби і вартість

Вложение средств в драгметаллы

Звичайно ж, срібло перестав бути якимось абстрактним сплавом, як і золото, воно повинно мати певну пробу, що залежить від відсотка дорогоцінної сировини і лигатурного металу, який додається в сплав. Так, розрізняються проби: 750, 800, 816, 830, 875, 925, 935, 960. Не всі ці проби є універсальними і загальновизнаними. Наприклад, 800 проба - улюблена французькими ювелірами для виготовлення прикрас; в РФ з металу такої проби вважають за краще виготовляти виключно столові аксесуари. Крім того, в Японії існує проба 1000, а в Єгипті використовується 600 проба.

Ціна срібла формується в залежності від попиту і пропозиції, але проби при визначенні ціни за унцію - один з найзначніших чинників. Незайвим буде знати, що метал розрізняється не тільки якістю проб, але і видами. Наприклад, існують такі види: колоїдне, монетну, столове, філігранне, чорнене, стерлінгове.

Види і відмінності срібного сировини

Ювелирные украшения из серебра

Колоїдне срібло | || 115 применяется в медицине и косметологии, филигранное для изготовления тончайших серебряных нитей, из которых мастерами создаются прекрасные, но очень непрочные украшения. Черненое также применяется в ювелирном деле, как и филигрань: украшения изготовленные посредством старинных технологий относятся к аристократическим. Вартість срібних виробів залежить не тільки від сировини, але і від іменитості ювелірних справ майстра, який працював над дорогоцінним виробом. А покупка раритетних речей завжди була вигідним капіталовкладенням. Стерлінгове і столове використовуються багатогранно: для виготовлення столових приладів і різноманітних ювелірних шедеврів, оскільки є сріблом однієї з вищих проб - 925. Для виготовлення столових приладів використовується метал з пробами від 725 до 960, в залежності від вихідної сировини знаходиться якість кінцевого виробу. Тобто посуд, виготовлений з сировини вищої проби менш схильна до деформацій, окислення від контакту з продуктами і їжею і ін.

Срібло - метал справи

Серебряная монета банка России номинал 3 рубля

На ціну срібла, як і інших банківських металів, впливає не рубль, а вартість долара, але ще більший вплив на ціну надає курс золота: якщо зростає вартість жовтого металу, то і вартість «білого» зростає, і навпаки. Деякі аналітики намагаються провести паралель з порами року і сезонним підвищенням / зниженням зростання цін на дорогоцінні метали, але це досить сумнівне вплив. На вартість сьогодні впливає виявлення нових або виснаження старих родовищ, нові технології і розробки, що застосовуються для видобутку та обробки сировини. Крім того, важливим фактором в питанні ціни на срібло є попит промисловців і великих ювелірів, адже, як вірно відзначив «Срібний хлопчик» Торстен Шульте, золото - метал який збирають, в той час як срібло - метал з яким працюють.

В автомобілебудування, в електроніці, медицині цей метал украй затребуваний, причому не одна унція і навіть не дві унції, а багато кілограми, оскільки всього лише один автомобіль вимагає, по крайней мере, 1 унцію срібного сировини. І нехай це навіть сировину не найвищої якості або проби, але скільки автомобілів щодня сходить з конвеєра? Як відзначають деякі фахівці у фінансовій сфері, дуже вигідні довгострокові вклади в цей метал, оскільки його запаси в земних надрах повільно, але вірно зменшуються, а попит на нього був і залишається.

Схожі статті: