про компанії ЗАТ «УЗЦМ»

Уфимський завод кольорових металів - ЗАТ, офіційно пройшло реєстрацію 30 вересня 2002 року. Посада генерального директора займає Коган Лев Давидович. Офіс і виробничі цехи компанії розташовані за адресою: м Уфа, Індустріальне шосе, д.112 / 1, Башкортостан.

На заводе цветных металлов

ЗАТ «Уфимський завод кольорових металів» здійснює заготівлю, переробку і реалізацію лому кольорових металів. 88

Много лет завод эффективно функционирует на рынке, чем заслужил авторитет в Уфе, в России и за пределами нашей страны.
За роки багаторічної практики завод придбав безмежний досвід не тільки в переробці металобрухту, а й в подальшій реалізації сплавів з алюмінію всіляких марок.

Види діяльності УЗЦМ

Закрите акціонерне товариство «Уфимський завод кольорових металів »є володарем ліцензії на кілька видів діяльності. Основний і пріоритетною сферою діяльності компанії виступає виробництво алюмінієвих сплавів. Крім того, УЗЦМ виконує роботи по другорядним напрямками:

Логотип "Уфимского завода цветных металлов"

  • обробка відходів і брухту кольорових металів;
  • обробка відходів і брухту чорних металів;
  • виробництво металевих бочок і подібних ємностей.

Щомісяця виробничі потужності ливарного цеху дозволяють виробляти до 2000 тонн продукції. Виготовлення ливарної продукції високої якості обумовлено наявністю сучасного високотехнологічного обладнання. Це дає можливість підприємству залишатися абсолютно конкурентоспроможним серед аналогічних промислових підприємств.

З метою безперервного забезпечення сировиною ливарного виробництва заводом постійно проводиться закупівля брухту алюмінію, міді, латуні, нержавійки для виготовлення алюмінієвих сплавів, є свій стаціонарний пункт прийому. Здійснюється прийом тільки очищеного і відсортованого від всіляких включень брухту, розділеного по групам і видам.

Особистий автопарк металовоза, наявних в організації, дозволяє надавати транспортні послуги з вивезення будь-яких партій металобрухту з будь-яких точок Росії. Компанія ЗАТ «УЗЦМ» працює зі всілякими ліцензованими організаціями, що спеціалізуються на заготівлі та зборі металобрухту, а також ломообразующімі підприємствами різних галузей промисловості, в сфері демонтажу металоконструкцій, старого обладнання, списання виробничих металлоотходов і неліквідів.

Схожі статті: