Завод Алексинський і його продукція

ЗАТ «Алексинський Завод Кольорових Металів» - підприємство, яке відкрилося в 2004 році. Воно займається постачанням продуктів кольорової металургії для різних цілей. Основна спеціалізація заводу - виробництво і продаж різних сплавів на основі алюмінію. Ливарний, первинний і деформується алюміній поставляються в чушках, і відповідають необхідним стандартам ГОСТ. Продукція, сплави алюмінію можуть реалізовуватися в прутках або пірамідках, в залежності від побажань замовника.

Сплав на основе алюминия

На підприємстві працюють кращі фахівці, які можуть призвести 45 різних сплавів алюмінію.

При виробництві алюміній проходить обробку дегазуючими таблетками і покривно-рафінуючі флюсом. Ці процеси позбавляють вихідний продукт від газів і неметалевих включень. Однорідність сплаву гарантує його відмінну міцність і технічні характеристики.

Кваліфіковані співробітники - основа гарної продуктивності. Жодна машина не може замінити дійсно досвідченого працівника. Завод намагається уважно ставитися до фахівців і створювати їм кращі умови праці.

Висока якість продукції

ЗАТ «Алексинський Завод Кольорових Металів» виробляє якісні сплави алюмінію, які відповідають стандартам ISO та ГОСТ 93 . За время своей деятельности завод получил 9 сертификатов, которые подтверждают высокий уровень качества производимых материалов и хороший уровень организации труда. Соответствие ISO позволяет реализовать алюминиевые сплавы за границей, что было решающим фактором для иностранных компаний, которые сотрудничают с ними. Перед подписанием любых договоров сотрудники завода готовы провести презентацию возможностей производства. На сайте вы можете напрямую связаться с коммерческим директором Алексинского Заводу Кольорових Металів Тацієм А.О., керівником відділу збуту Ігнатовим В. В. та керівником відділу постачання Нікітіним О. А.

Завод розташований в місті Олексин, Тульська область. Олексин знаходиться недалеко від великих міст. Від Алексіна до Москви - 150 км, до Тули - 60 км, до Калуги - 100 км. Невелика відстань до цих міст дозволяє сильно скоротити витрати на доставку матеріалів місцевим підприємствам.

Завод виробляє закупівлю різної сировини і брухту металів, які потім будуть повторно використані у виробництві. Лом сортується в залежності від хімічного складу і фізичних властивостей, щоб його повторне використання було максимально економічним.

Схожі статті :