афінажних завод Колими

Трохи з історії афінажної заводу Колими

Колимский афінажних завод заснований в 1997 році і в цьому ж році зареєстрований в державному реєстрі підприємств. Це ВАТ (відкрите акціонерне товариство), яка отримала міжнародний знак якості «Good Delivery». Зливки, що випускає дане підприємство характеризуються «високою пробності і сходимостью, гарною якістю і дизайном».

Колымский аффинажный завод

афінажних завод Колими серед афінажних заводів Росії займає друге місце за обсягом виробництва і є наймолодшим заводом Російської Федерації по афінаж срібла і золота і виробництва злитків.

у червні 1998 р акредитований і введений в експлуатацію виробничий комплекс для афінажу в рік 50 тонн золота. «Перелік афінажних заводів Росії» включає в себе афінажних завод Колими з серпня 1998 року відповідно до Постанови Уряду РФ. У 2001-2004 рр. побудовані, введені в експлуатацію цех афінажу срібла потужністю, що дозволяє переробити все срібло регіону, і цех по виготовленню мірних злитків золота. У грудні 2010 р підприємство отримує сертифікат довіри роботодавцю, який підтверджує гарантоване дотримання трудових прав працівників.

Продукція, що випускається

Продукция аффинажного завода Колымы

ВАТ випускає злитки вагою 400 унцій отримали знак «Good Delivery» (акредитовані Лондонською асоціацією LBMA) і стандартні штамповані і литі злитки: литі - 20 г, 50 г, 100 г, 250 г, 500 г, 1000 г і 400 унцій; штамповані - 5 г, 10 г, 20 г, 50 г, 100 г, 250 г. Крім виробництва злитків і афінажу золота, компанія виробляє для ювелірної промисловості золоту продукцію (в основному гранули). Для банків на замовлення виготовляються:

  1. литі і штамповані мірні злитки.
  2. стандартні злитки.

Завод продовжує проводити вдосконалення і модернізацію виробничої бази з метою забезпечення переробки всього обсягу поставки мінеральної сировини, що містить дорогоцінні метали. Планується і далі особливу увагу приділяти виробництву золотих жетонів і мірних зливків, вага яких одну унцію. Випуск даної продукції затребуваний фізичними особами та комерційними банками. Афінаж дорогоцінних металів здійснюється за унікальними технологіями, спільно розробленим фахівцями ВАТ «ІРГІРЕДМЕТ» (Росія) і Intertech Corp. (США). Відмінними рисами технології є застосування процесів прямого осадження з розчинів чистого золотого шламу без електролізу і процесів розділової плавки шляхом хлорування розплаву. Ці процеси дозволяють переробляти в єдиному комплексі високосортне і низькосортну сировину.

Більше 100 золотодобувних підприємств Чукотського автономного округу республіки Якутія (Саха) і Магаданської області в даний час складають дорогоцінний метал на завод. Обсяг щорічного афінажу золота - близько 35 тонн. Виробляється і афінаж срібла, виготовляються злитки. Час роботи заводу - 24 години на добу. Працює 190 співробітників в 2 зміни 7 днів на тиждень. ВАТ може виробляти на замовлення литі злитки будь-якої ваги.

Схожі статті: | || 126