Який прогноз цін на срібло?

Від чого залежить курс срібла

Аналітики в своїх прогнозах вивчають масу чинників, що впливають на той чи інший інвестиційний об'єкт. Винятком не є і прогноз цін на срібло.

Цена серебра

Як відомо, енергією контролюється все. Сьогодні світ знаходиться на піку споживання енергії, яка має чимале значення у формуванні вартості срібла. Всесвітньо відомий експерт по дорогоцінним металам Стів Анджело визначив в історичному розрізі залежність вартості золота і срібла від ціни на барель нафти.

За рік до подій «чорного вівторка », який відзначився в історії і економіці епічним обвалом фондового ринку і привів до Великої депресії в 1929 році, вартість срібла становила 50% вартості бареля нафти. Через три роки ціна на срібло знизилася ще на 29% в порівнянні з сирою нафтою.

Необработанное серебро Після реалізації низки економічних заходів в 1936 році, спрямованих на відновлення країни після кризи, срібло в порівнянні з нафтою підвищилося в ціні на 41%. Такий результат - типова реакція на зниження грошової маси (дефляцію). Однак аналіз сучасної Великої рецесії вказує на інші тенденції. Ось так визначалося співвідношення в період відновлення 30-х років і «відновлення 2013»: 1936 рік - 2,4 унції срібла за барель нафти, 2013 рік - 4,1 унції срібла за барель нафти. З вищесказаного нескладно зробити висновок, що срібло повільно, але відновлює значення.

На даному етапі розвитку світ має всі шанси прийти до виснаження енергії, тому все частіше перевага віддається інвестування в боргові папери, які за своєю суттю є борговими розписками по енергії. Такий перебіг справ виглядає стабільним і ефективним лише на даний момент, в подальшому ж інвестори, здатні аналізувати перспективи, переключаться на стоять фізичні активи, такі як срібло і золото.

Після того як даний напрямок буде вибрано кількома гучними іменами, приклад наслідуватимуть і інші. Далі дотримуючись закону пропозиції і попиту, ціни на дорогоцінні метали зростуть. Малоперспективне заняття - наздоганяти переможців, куди цікавіше брати участь в гонці на випередження.

Серебряные слитки На доказ до вищезазначеного прогнозом слід додати і ряд схем очевидних маніпуляцій з дорогоцінними металами, які реалізуються протягом півстоліття і спричинили за собою девальвацію, небувалий промисловий та інвестиційний попит. Нескладно передбачити і те, що в найближчі кілька років білим металом будуть зроблені деякі сміливі кроки.

Десятиліття пішли на те, щоб розхитати виробництво, в результаті на даний момент і на найближчі 10-15 років компанії будуть не в змозі задовольнити попит.

Аналіз сучасного ринку білого металу

Складаючи прогнози по сріблу, не можна не враховувати факт зниження його видобутку. У порівнянні з масштабами 1900 року вона знизилася на 90%. Така тенденція визначилася тим, що в світі існує невелика кількість офіційно зареєстрованих срібних копалень. Вартість срібла за унцію визначається на рівні 80 $, в той час відносно золота показник збільшився до позначки в 1 250 $ (унція дорівнює 31,10 г).

Незважаючи на зростання попиту на срібло, пропозиція не поспішає його «покривати». Не так давно було прийнято рішення про розробку копалень на території Південної Африки і Латинської Америки. Проведення технічного аналізу грунтів інших місць знаходиться тільки на стадії проекту через недостатнє фінансування видобутку срібної руди.

Білий дорогоцінний метал не в пошані і в банківському сегменті через його властивості темніти. Зберігання таких банківських злитків здійснюється в спеціальних камерах зберігання, для обладнання яких також потрібні чималі витрати. До того ж в процесі переплавки їм втрачається істотно більший обсяг маси в порівнянні з золотом.

Сезонні коливання вартості срібла

Серебряный браслет Сезонні коливання цінових графіків притаманні всіх об'єктах інвестування, в тому числі і сріблу. Якщо розглядати найближчого побратима - золото, то ціни на нього різко збільшуються в період різдвяних свят в Європі, азіатських місцевих свят і після закінчення фінансового року, саме в цей час зайва готівка максимально перетворюється в золотий запас.

У цьому плані срібло практично не відрізняється.

Зміни вартості золота тягне коливання цін інших дорогоцінних металів.

При зростанні золота трейдери скуповують срібло і продають його після падіння ціни на золото. При уважному спостереженні за курсом золота можна вигідно вкласти кошти в купівлю сріблом.

Зростання курсу срібла починається в середині січня і триває до березня. Свого піку вартість досягає в квітні, після чого знижується і досягає мінімуму у вересні. Деякі зміни курсу спостерігаються в травні і червні, під час проведення ралі, але, незважаючи на це, дорогоцінний метал продовжує знижувати свою вартість. Час річної туги, коли торгівля срібла практично не здійснюється, продовжується до вересня. В цей час максимально вигідно купувати метал і акції, пов'язані з ним.

На ринку Forex за обсягами торгів срібло знаходиться на другому місці і представляє особливий інтерес для агресивних інвесторів, оскільки ціни на дорогоцінний метал серйозно коливаються під дією світової політико -економічної ситуації.

ставлення золота до срібла

Серебряные монеты Під поняттям відносини двох дорогоцінних металів розуміють кількість кг срібла, яке можливо придбати за 1 кг золота. Протягом історії дане співвідношення сильно змінювалося під впливом зовнішніх економічних факторів. У 1991 році дане значення досягло позначки 90, коли 1 кг золота реалізовувався за 90 кг білого дорогоцінного металу. У 2007 році значення досягло позначки 51, а рекордно низькою ціна була в 1980 році в момент зростання цін на дорогоцінні метали. У велику епоху биметаллизма офіційне ставлення становило 14,29 в Великобританії і 15,67 в США.

Не останнє місце у визначенні курсу срібла відіграють обсяги його виробництва. У період з 1493 по 1931 року відношення обсягів видобутку двох металів досягало позначки 13, золота було отримано в 13 разів менше, ніж срібла. До 2003 року показники знизилися до 7,64 і через три роки знову піднялися до 8. Найбільш низьким було співвідношення в 200 році - 6,4. Чи не перестає дивувати те факт, що при видобутку срібла в 8 разів більше, ніж золота його запаси в 6 разів більше, а вартість в 63 рази нижче.

За всю историю, которая была зафиксирована в источниках, отношение колебалось в пределах от 10 до 90 кг и на сегодняшний день составляет 63. Во время медвежьего рынка серебро пострадало значительно больше золота. Оно, несколько наверстав упущенное, на данный момент имеет тенденцию к росту.

Ціна однієї унції срібла зростає швидше, ніж вартість унції золота.

Якщо курс золота збільшиться на 100% срібло має всі шанси вирости в діапазоні від 100 до 600%. При ціні золота в $ 2 000 за унцію (31,1 г) унція срібла може збільшитися від $ 40 до $ 100.

157
Схожі статті: