Варто сьогодні інвестувати в срібло

срібло - один з дорогоцінних металів, який використовується для виготовлення ювелірних виробів і в технічних цілях. Його ціна щодня узгоджується на Лондонському ринку дорогоцінних металів трьома найбільшими банками: Deutsche Bank, HSBC і Scotia Mocatta. У всьому світі прийнято, що ціна срібла вказується в доларах або євро за 1 тройську унцію.

Серебряный свиток

Сьогодні Лондонський срібний фіксинг є відправною точкою для встановлення його вартості у всьому світі, а унції - мірою ваги.

Котирування срібла в Росії | || 94

Сегодня в России курсом «белого металла» занимается Центробанк РФ. Каждый день он устанавливает цену на серебро. За основу берется его котировка на рынке наличного металла «спот» в столице Великобритании. Банком производится перерасчет долларов и унций, поэтому цена указывается в рублях, а вес — в граммах.

Официальный курс серебра по данным Центробанка России Яка вартість одного грама срібла сьогодні, ви можете дізнатися , вивчивши представлені графіки. Ціни, вказані ЦБ, називаються обліковими. Вони не використовуються для угод купівлі-продажу дорогоцінних металів. Як правило, цей курс необхідний банкам і іншим кредитним організаціям для ведення правильного бухгалтерського обліку.

Якщо ж вас цікавить його вартість для купівлі або продажу, потрібно дивитися графіки з курсом ринкових цін. Вони засновані на попиті і пропозиції внутрішнього і зовнішнього ринків дорогоцінних металів, ризики ЦБ по операціях з дорогоцінними металами і коливаннях світових цін.

Динаміка курсу срібла говорить про те, що ціни на нього коливаються аналогічно цінам на золото.

Сьогодні спостерігається стабільне їх зниження. Тим часом для довгострокових інвестицій настав підходящий момент. Воно дешевше золота, але його застосування набагато ширше як в ювелірній справі, так і в промисловості. Срібні монети, злитки або металеві рахунки в банках стануть надійним вкладенням грошей.

Прогнози аналітиків ринку дорогоцінних металів

ДоСеребряная инвестиционная монета раткосрочние прогнози курсу не цілком сприятливі. На найближчі два роки він стане одним з найбільш «слабких» дорогоцінних металів. Зокрема, таку думку висловив швейцарський банк UBS. Інвестори негативно ставляться до білого металу, а причини для підвищення цін зараз відсутні. Негативний вплив на котирування справила нестабільна політична ситуація в Уряді США і військові дії в Сирії.

Що стосується моніторингу на більш тривалий період, то тут складається більш оптимістична картина.

На думку експертів, срібло - недооцінений метал. наприклад, назва індійської рупії походить від санскритського слова «raupya» - срібло. Адже саме з нього, а не з золота стали карбувати монети, а більшість країн використовували їх в якості розмінних грошей аж до середини минулого століття. У порівнянні з золотом, ринок білого металу сьогодні невеликий. Щорічно на нього надходить близько 900 мільйонів унцій, і така ж кількість споживається.

Світові запаси цього дорогоцінного металу становлять близько 300 мільйонів унцій. За вартістю це одно 4,5 мільярда доларів. Для порівняння: корпорація Microsoft отримує щорічний прибуток в розмірі 4 мільярдів доларів. Так що срібло в ціні сильно не дотягує до істинної його вартості.

Фахівці вважають, що при скороченні видобутку благородного металу його вартість неухильно зростатиме. А якщо повернутися до історично сформованому рівноваги з золотом в пропорції 1:15, то в майбутньому курс срібла може зрости до 400 доларів за унцію.

Схожі статті: