Послуги банку «Відкриття» для збереження і примноження коштів

Сьогодні багато людей прагнуть не тільки зберегти свій капітал, але і примножити його. Існує безліч різних варіантів інвестування, які розрізняються розміром отримуваного прибутку і ступеня надійності. Безперечним лідером щодо надійності на сьогоднішній день є вкладення коштів в дорогоцінні метали. Економічна і політична ситуація в світі не робить на даний вид вкладу істотного впливу, а серйозні економічні кризи тільки підігрівають до них інтерес, створюючи ажіотаж з подальшим зростанням вартості.
Серебряные слитки

Банк «Відкриття» ціни на срібло встановлює відповідно до діючими цінами більшості банків, пропонуючи своїм клієнтам зробити вигідну угоду.

Це хороша можливість відкрити знеособлені металеві рахунки, в які входять 4 основних цінних метала: платина , золото, паладій і срібло. Дана програма є однією з трьох основних пропонованих програм роботи фінансової установи з цінними металами.

Размеры серебряных слитков Є можливість покупки злитків і пам'ятних ювілейних монет. Срібло вважається найдоступнішим методом вкладення, ціна на нього значно менше, ніж у інших металів, з цієї причини можна зробити покупку практично на будь-яку суму.

Всі угоди здійснюються за знеособленим металевими рахунками, на якому значиться що належить вам дорогоцінний метал з розрахунку в грамах. Всі операції здійснюються на підставі знеособлених металевих рахунків, на які зараховується набутий клієнтом вага срібла в грамах. При цьому відсутня вказівка ​​будь-яких ознак даного метала. Маються на увазі розмір злитка, його серійний номер, проба і виробник.

Які переваги ви отримаєте, відкриваючи в банку рахунок?

Слід зазначити, що доступний рахунок в банку «Відкриття» в дорогоцінних металах несе вкладникам цілий ряд незаперечних переваг:

 • Банк "Открытие" постійно зростаюча вартість дозволяє не тільки зберегти заощадження, але і істотно заробити;
 • фінансова установа пропонує провести диверсифікацію інвестиційних коштів в дорогоцінні метали (наприклад, в срібло), що дозволяє знизити можливі ризики від зміни валютного курсу на фінансових ринках;
 • банк пропонує ма ксімально зручні умови відкриття вкладу;
 • на металевий рахунок сума початкового внеску не має обмежень, додаткові вкладення теж не схильні до них;
 • угода продажу з знеособлених рахунків відбувається максимально оперативно, як правило, в день звернення клієнта;
 • велика ліквідність угоди обумовлена ​​мінімальною різницею в ціні між купівлею і продажем срібла;
 • податок на додану вартість при покупці і продажу срібла в знеособленому вигляді не стягується. ОМС відкривається в банку за поточним курсом дорогоцінного металу на момент складання договору.

Ціна на срібло постійно змінюється із загальною тенденцією до постійного зростання, що підтверджено міжнародними експертами.

Ограничения в операциях банка «Открытие»

Банк не дає можливості на вчинення наступних видів операцій:

 • здійснення переказів між ОМС, а також рахунків, відкритих в сторонніх фінансових установах ;
 • срібло не видається у фізичній формі з ОМС;
 • банк не нараховує проценто в на залишок рахунку в сріблі до запитання;
 • ціну визначають на поточний момент відкриття або закриття вкладу;
 • на ОМС не приймаються злитки, куплені в іншій фінансовій установі.

Банк самостоятельно регулирует стоимость драгоценных металлов в зависимости от ситуации на российском рынке, а также с учетом тенденций изменения цены на международном рынке драгоценных металлов. Кожен клієнт банку має можливість заводити на свій відкритий металевий рахунок дорогоцінний метал, куплений в банку, і здійснювати переклад на рахунок іншого клієнта.

Переклад може здійснюватися за умови, що даний ОМС відкритий в банку в тому ж металі, що і у самого клієнта. Знеособлені металеві рахунки призначені для приватних осіб, що мають російське громадянство і постійну реєстрацію. Всі ціни на метали вказані за 1 г дорогоцінного металу, що створює зручність при покупці і розрахунках.

Схожі статті: